Odwiedziny przedstawicieli z Zespołu Szkół Rolniczych
W dniu dzisiejszym naszą szkołę odwiedzili przedstawiciele Zespołu Szkół Rolniczych im. Stefana Żeromskiego w Świdwinie. Pan dyrektor mgr inż. Daniel Nowak i jego uczniowie opowiadali o ofercie rekrutacyjnej szkoły i możliwościach edukacyjnych ich placówki. To było miłe spotkanie, w którym nasi uczniowie klasy ósmej i siódmej tuż przed podjęciem decyzji wyboru szkoły średniej mogli poznać kierunki świdwińskiej szkoły.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!