Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
W szkole odbył się seans filmowy w planetarium – kinie sferycznym, w którym uczestniczyły wszystkie dzieci. Wydarzenie było ciekawym i edukacyjnym doświadczeniem dla uczniów.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!