Międzyszkolny Konkurs Tańca
Uczennice naszej szkoły: Lena Czarnecka, Zosia Adamczyk i Amelia Czarnecka zdobyły dziś II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Tańca „Bo ja tańczyć chcę”. Serdecznie gratulujemy wspaniałego sukcesu i życzymy dalszych osiągnięć!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!