Dzień Ziemii
W dniu 22.04.2026 r w naszej szkole, przedszkolu oraz klasach 1–3, odbyły się zajęcia z okazji Dnia Ziemi. Dzieci rozwiązywały quizy, grały w memory oraz układały ilustracje przedstawiające, co jest dobre, a co szkodliwe dla Ziemi. Uczyły się również, jak prawidłowo segregować śmieci. Dodatkowo wykonywały plakaty poświęcone Dniu Ziemi.
Pod koniec dnia dzieci zaangażowały się w sprzątanie terenu wokół szkoły, dbając o najbliższe środowisko.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!