Wycieczka do ,,Morskiego Centrum Nauki” w Szczecinie
Wycieczka do ,,Morskiego Centrum Nauki” w Szczecinie
W dniu 09.10.2024r. uczniowie klas I-IV wzięli udział w edukacyjnej wycieczce do ,,Morskiego Centrum Nauki” w Szczecinie. Zwiedzali wystawę muzeum interaktywnego oraz przy tym świetnie się bawili poznając życie na morzu.
Różnorodność ciekawych stanowisk przy których uczniowie mogli doświadczyć jak gotuje się obiad podczas sztormu czy też leży na koi, przechodzi po rufie, posłuchać odgłosów pochodzących z rożnych miejsc statku, popłynąć na łodzi ratunkowej czy obejść pokład przechylony jak podczas płynięcia na morzu sprawiła, iż dzieci nie tylko dowiadywały się fascynujących rzeczy dotyczących życia na morzu, ale przy tym świetnie się bawiły. Po 3,5 godzinnym zwiedzaniu udaliśmy się do restauracji Kfc, gdzie w miłej i przyjaznej atmosferze posililiśmy się pysznym jedzonkiem. Zmęczeni, lecz zadowoleni i szczęśliwi powróciliśmy do szkoły.



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!