Uczennica klasy VII, Julia Kosobucka, zajęła II miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym. Serdecznie gratulujemy tego wspaniałego osiągnięcia i życzymy dalszych sukcesów!
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!