Logo Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Nętnie

Międzyszkolny Konkurs Tańca

Ocena 0/5

Uczennice naszej szkoły: Lena Czarnecka, Zosia Adamczyk i Amelia Czarnecka zdobyły dziś II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Tańca „Bo ja tańczyć chcę”. Serdecznie gratulujemy wspaniałego sukcesu i życzymy dalszych osiągnięć!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności