W szkole odbył się seans filmowy w planetarium – kinie sferycznym, w którym uczestniczyły wszystkie dzieci. Wydarzenie było ciekawym i edukacyjnym doświadczeniem dla uczniów.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!