Miejsko - Gminny Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego W Mielenku Drawskim
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Miejsko-Gminnym Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, który odbył się w Szkole Podstawowej w Mielenku Drawskim. Celem wydarzenia było popularyzowanie wiedzy z zakresu przepisów ruchu drogowego oraz kształtowanie bezpiecznych zachowań na drodze.
Podczas turnieju uczestnicy rywalizowali w kilku konkurencjach, m.in. teście wiedzy teoretycznej, zadaniach praktycznych z udzielania pierwszej pomocy oraz jeździe rowerem po torze przeszkód. Uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem, umiejętnościami oraz znajomością zasad bezpieczeństwa.
Z dumą informujemy, że zarówno grupa młodsza, jak i starsza zajęły III miejsce w swoich kategoriach wiekowych.
Udział w turnieju był cennym doświadczeniem edukacyjnym, które pozwoliło uczniom rozwijać kompetencje niezbędne w codziennym życiu oraz promować odpowiedzialne postawy w ruchu drogowym. Gratulacje

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!