Szkoła Pamięta
Szkoła Pamięta
Początek listopada zbiega się z nostalgia, jesienią i refleksją nad przemijaniem i kruchością ziemskiego życia. Pamiętamy o zmarłych z naszych rodzin, przyjaciołach , którzy są wiecznie żywi w naszej pamięci oraz pracownikach naszej szkoły w okruchach wspomnień.
W dniu 31.10.2023r. uczniowie naszej szkoły jak co roku udali się wraz z wychowawcami na cmentarz w Nętnie, aby zapalić znicze na opuszczonych i zaniedbanych grobach. Uczniowie uczą się w ten sposób, iż jest to dzień w którym pamiętamy zarówno o naszych najbliższych zmarłych, ale warto też zapalić znicz dla tych, o których być może nie ma kto pamiętać bądź też których rodzina mieszka daleko.



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!