Dzień Kobiet
9 marca w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Kobiet – zarówno tych dużych, jak i małych. Z tej okazji chłopcy z naszej szkoły przygotowali krótki apel. Podczas uroczystości odczytane zostały wiersze oraz serdeczne życzenia skierowane do wszystkich Pań i dziewczynek. Na zakończenie przedszkolaki zaprezentowały piosenkę, która wywołała wiele uśmiechów.
Dodatkowo każda młoda dama oraz wszystkie Panie otrzymały certyfikaty „Wspaniałej Kobiety”, które były miłym gestem podkreślającym wyjątkowość tego dnia.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!