Dzień Dinozaura w Przedszkolu
Dzisiaj w w oddziale przedszkolnym w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Dinozaura. Dzieci zapoznawały się z gatunkami i sposobem życia dinozaurów. Wykonywały prac plastyczne, oglądały kolorowe albumy tematyczne. Tematyka zajęć logopedycznych również dotyczyła dinozaurów. W grupowych zajęciach logopedycznych w przedszkolu dzieci wykorzystując balony wykonywały ćwiczenia oddechowe. Na koniec wspólnie z logopedą i wychowawcą grupy wykonali wielkiego dinozaura z balonów. W tym dniu w naszym przedszkolu było wiele radości i śmiechu.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!