Bal karnawałowy
17 lutego, w dniu Ostatków, odbył się radosny bal karnawałowy z dla dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniów klas 1–3. Tego dnia sala wypełniła się kolorowymi, pięknymi strojami karnawałowymi – wielu fantastycznych postaci.
Podczas balu dzieci brały udział w zabawach i konkursach z nagrodami. Każde dziecko mogło wybrać dla siebie upominek, co sprawiło wszystkim ogromną radość. Nie zabrakło także słodkiego poczęstunku, który dodał energii do dalszej zabawy.
To był dzień pełen uśmiechu, tańca i wspaniałej atmosfery!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!